فهرست مطالب

تشخیص ترکیدگی لوله در تهران

تشخیص ترکیدگی لوله در تهران توسط چه تجهیزاتی انجام می شود؟ و ترکیدگی لوله چیست؟

ترکیدگی لوله معمولا در هوای سرد اتفاق می افتد زیرا سرما باعث یخ زدن و انبساط آب در داخل لوله می شود. با این حال، بسیاری از مردم نمی دانند که ترکیدگی لوله ممکن است در هر زمانی اتفاق بیفتد، حتی در تابستان.

با این حال، دمای بیرون معمولاً باید تا حدود 20 درجه فارنهایت یا کمتر کاهش یابد تا لوله‌های شما به دلیل یخ زدگی منجمد یا ترکیده شوند. با این حال، ممکن است قبل از انجام اقدامات احتیاطی برای محافظت از لوله های خود در برابر یخ زدگی، منتظر کاهش دما باشید.

لوله‌ها معمولاً وقتی در معرض دمای بسیار پایین برای مدت زمان طولانی قرار می‌گیرند (بسته به دما از 1 تا 3 روز) می‌ترکند. این امر به ویژه برای لوله هایی که بر روی دیوارهای بیرونی قرار دارند صادق است. یک لوله یخ زده زمانی که هر آب یا مایع محبوس شده در آن یخ می زند و شروع به انبساط می کند، احتمالا می ترکد.

شرکت لوله بازکنی آروین برای تشخیص ترکیدگی لوله در تهران با ایجاد شعبات مختلف در تمام مناطق استان تهران  ازجمله تشخیص ترکیدگی لوله شمال تهران,تشخیص ترکیدگی لوله جنوب تهران,تشخیص غرب ترکیدگی لوله شرق تهران,تشخیص ترکیدیگی لوله غرب تهران,با ۱۵سال تجربه در زمینه ترکیدگی لوله در تهران وداشتن تجهیزات پیشرفته در خدمت مردم عزیز تهران می باشد.

تشخیص ترکیدگی لوله تهران-لوله بازکنی آروین

نحوه تشخیص ترکیدگی لوله در تهران

می توانید این کار را با کشیدن یک پارچه خشک در امتداد لوله و بررسی آب آن انجام دهید. اگر آب روی پارچه وجود دارد، وضعیت را برای چند دقیقه کنترل کنید و ببینید آیا آب همچنان از لوله خارج می شود یا خیر. اگر اینطور باشد، احتمالاً شما نشت کرده اید و باید با کارشناس تشخیص ترکیدگی لوله در تهران تماس بگیرید تا به شما کمک کند.

هنگام ترکیدن لوله، صداهای فلزی مانند صدا و جغجغه رایج است. هنگامی که لوله رخ می دهد، آب لوله را تکان می دهد، بنابراین هنگام ترکیدن لوله ها صدای بیشتری از لوله ها می شنوید. در بیشتر مواقع، لوله‌های جدید بی‌صدا هستند، بنابراین در صورت مشاهده هر یک از علائم دیگر، به تغییرات گوش دهید.

در درجه اول، لوله ها در فضاهای زیرزمین، اتاق زیر شیروانی و غیره انتخاب های اصلی برای ترکیدگی لوله هستند. همچنین، اگر خانه ای دارای ترک هایی در پایه یا دیوارها باشد (مثلاً سوراخی در کنار آجر پارکینگ یا حتی یک پنجره زیرزمین شکسته)، احتمال شکسته شدن لوله بسیار بیشتر است.

احتمال ترکیدن کدام نوع لوله بیشتر است؟

مس، PVC و CPVC در صورت یخ زدن آب در آنها بیشتر از PEX در معرض خطر ترکیدن هستند.

ترکیدگی لوله های آب می تواند نتیجه عوامل زیادی باشد.

چگونه می توان فهمید که لوله زیرزمینی ترکیده است؟

نشانه هایی از نشت آب زیرزمینی در داخل

افت محسوس فشار آب هنگام استفاده از وسایل لوله کشی.

صدای خش خش یا پاشیدن صدا.

آب کثیف یا زنگ زده (اگرچه ممکن است به دلیل مشکل دیگری باشد)

افزایش کپک یا حشرات آب دوست در خانه شما.

بوی فاضلاب یا بوی کپک زده.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه -لوله بازکنی آروین

چگونه می توان چک کرد که لوله در دیوار نشتی دارد؟

به طور معمول، اینها تغییراتی هستند که می توانید ببینید، احساس کنید، و یا بو کنید:

دیوار خشک مرطوب یا تغییر رنگ.

جدا کردن رنگ یا کاغذ دیواری روی دیوار.

یک دیوار تاب خورده یا لکه دار.

یک سگک، ترک یا لکه آب روی سقف دیوار خشک یا کف شما.

حوضچه های آب روی زمین در نزدیکی دیوارها یا از سقف می چکد.

بوی کپک زده

تشخیص ترکیدگی لوله فوری در تهران

اگر مشکوک به نشت آب هستید، باید در اسرع وقت با یک لوله کش حرفه ای تماس بگیرید. معطل نکنید نادیده گرفتن نشت می تواند منجر به آسیب بیشتر به اموال شما شود. اگر در خانه تان نشتی یا ترکیدگی لوله داشت، باید فوراً آب خود را قطع کنید.

عوامل ایجاد ترکیدگی لوله در تهران

تغییرات ناگهانی دما به خصوص سرمای انجماد، زنگ زدگی، مشکلات نصب و بسیاری دلایل دیگر. مهمتر از دانستن اینکه چرا لوله های آب شما ترکیده است، تشخیص نشت یا ترکیدگی لوله است.

به سختی می توان متوجه نشت آب شد مگر اینکه ریزش آب شدید وجود داشته باشد. گاهی اوقات، با نشت های کوچک و غیرقابل توجهی شروع می شود که در صورت عدم توجه به مشکل بزرگی تبدیل می شود. لحظه ای که متوجه شدید، ممکن است خیلی دیر شده باشد، زیرا قبلا آسیب جدی وارد شده است. مهم است که نشت ها را در ابتدا تشخیص دهید، مهم نیست که چقدر کوچک باشد. با رعایت برخی از نکات زیر مراقب علائم نشتی لوله ها باشید.

اولین کاری که باید هنگام مشکوک شدن به نشتی انجام دهید این است که منبع نشتی را پیدا کنید. قبل از اقدام به تعمیرات، منبع آب را قطع کنید و با یک شرکت تشخیص ترکیدگی لوله در تهران تماس بگیرید.

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله -لوله بازکنی آروین

هفت راه آسان برای تشخیص تشخیص ترکیدگی لوله در تهران

1- افزایش ناگهانی قبض آب شما

قبوض آب ممکن است بسته به استفاده شما یا زمان سال نوسان داشته باشد، اما به عنوان صاحب خانه، باید ایده خوبی از محدوده یا میانگین مقدار مصرفی که در هر ماه مصرف می کنید داشته باشید. اگر ناگهانی در قبض آب شما افزایش یافت، پس از در نظر گرفتن سایر عوامل، آن را به عنوان یک هشدار در نظر بگیرید. علائم آشکار لوله های آسیب دیده را بررسی کنید. اگر نتوانستید چیزی را پیدا کنید، با لوله کش محلی خود تماس بگیرید یا از خدمات حرفه ای برای پیدا کردن نشتی استفاده کنید.

خواندن  تشخیص ترکیدگی لوله غرب تهران

2-تغییر در فشار آب

نشتی می تواند باعث کاهش فشار آب شما شود. این یکی از بارزترین نشانه های نشت آب یا لوله آسیب دیده است. به محض اینکه متوجه افت ناگهانی فشار آب در حمام، لباس‌شویی و سایر شیرهای خانه خود شدید، فوراً با متخصص تماس بگیرید.

3- علائم آب

سیستم های لوله کشی از دیوارها و کف ها عبور می کنند. مراقب کوچکترین نشانه های لکه های آب روی کف و دیوار خود باشید. مراقب چکه ها و گودال های داخل خانه نیز باشید. هنگامی که متوجه علائم آب شدید، سعی کنید آنها را تا منبع ردیابی کنید. اگر چکه ها و گودال های بیشتری دیدید، فوراً با لوله کش خود تماس بگیرید.

4- آب راکد

اگر در نزدیکی لوله‌های خود گودال‌ها و فروچاله‌ها را مشاهده کردید، این نشانه مطمئنی از نشتی خط لوله‌کشی است. سعی نکنید خودتان آن را تعمیر کنید. با لوله کش خود تماس بگیرید و از او بخواهید که بیشتر بررسی کند و بلافاصله مشکل را برطرف کند.

5-تغییر رنگ آب و بوی بد

لوله های نشتی، به ویژه لوله های ناشی از زنگ زدگی، آب قهوه ای رنگ تولید می کنند. مراقب هرگونه تغییر در رنگ آب خود باشید. نشتی در لوله های آب نیز می تواند منجر به بوی بد شود. آب فاضلاب می تواند از طریق نشتی با خط لوله کشی مخلوط شود. تغییر رنگ آب و بوی بد نشانه آن است که مشکل نیاز به راه حل فوری دارد. اجازه ندهید مشکل برای مدت طولانی باقی بماند زیرا می تواند باعث مشکلات سلامتی و خطرات ایمنی شود.

6- صدای عجیب و غیرمعمول آب

ترکیدگی لوله ها می تواند منجر به صداهای غیرعادی آب شود. این یکی از نشانه هایی است که هنگام بررسی مشکلات لوله کشی باید مراقب آن باشید. صداهای غرغر یا سوت برخی از صداهای رایجی است که می شنوید.

7-آسیب و مشکلات قابل مشاهده لوله

برخی از خطوط لوله کشی نمایان و قابل مشاهده هستند. لوله ها را از نظر علائم مشهود مشکلات بررسی کنید تا منبع نشتی را تأیید کنید. شما می توانید این کار را خودتان یا با کمک لوله کش خود انجام دهید.

نحوه انجام تست فشار شبکه

– کنتور آب خود را چک کرده و خاموش کنید.

– به قرائت کنتور توجه داشته باشید تا بتوانید از آن به عنوان مرجع استفاده کنید.

– قبل از روشن کردن مجدد کنتور حداقل 30 دقیقه استراحت دهید. اطمینان حاصل کنید که هیچ کس از شیرهای داخل خانه استفاده نمی کند.

– دوباره کنتور آب را روشن کنید. اگر خوانش کنتور آب تغییر کرده است و علیرغم اینکه کسی از آن استفاده نمی کند به کار خود ادامه می دهد، به این معنی است که شما نشتی دارید.

تأیید نشتی یک چیز است، تعیین میزان شدید نشتی و خرابی هایی که در زیر ایجاد می کند موضوع دیگری است. به همین دلیل ضروری است که در اولین علائم ترکیدگی لوله فوراً با لوله کش های ما تماس بگیرید. وقتی سعی می‌کنید خودتان مشکل را برطرف کنید، زمانی که لوله‌کش شما می‌توانست روی آن کار کند و مشکل را به سرعت حل کند، وقت گرانبهایی را تلف می‌کنید و از آسیب بیشتر جلوگیری می‌کند.

برای تشخیص نشت آب انواع نشتی، لطفا امروز با ما با تماس بگیرید.

تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب -لوله بازکنی آروین

مزایای تشخیص ترکیدگی لوله در تهران

شناسایی نشتی ها قبل از اینکه فاجعه بار شوند.

هنگامی که یک نشتی برای اولین بار در یک منبع اصلی آب شروع می شود، آب از طریق این دهانه جریان می یابد و به مرور زمان، جریان می تواند اندازه نشتی را افزایش دهد. در یک نقطه خاص، فشار آب از طریق این سوراخ در لوله می تواند بر استحکام مواد لوله غلبه کند و منجر به ترکیدگی فاجعه بار لوله شود. هنگامی که خطوط لوله از کار می افتند و می ترکند، می توانند صدمات قابل توجهی ایجاد کنند، گاهی اوقات منجر به جراحت می شوند و منجر به اختلال عمده در زندگی مردم می شوند. مزیت تشخیص و تعمیر زودهنگام نشتی ها این است که احتمال کمتری برای شکستگی لوله دارند.

داستان موفقیت در تشخیص ترکیدگی لوله در زندگی واقعی: یک آب اصلی فولادی 18 اینچی واقع در پل روگذر بزرگراه شروع به نشت و تخلیه به بزرگراه کرد. اگر این به یک شکست فاجعه بار تبدیل می شد، ممکن بود سیل بزرگ در آزادراه، شرایط رانندگی خطرناک، و اختلال قابل توجهی برای مسافران رخ دهد. بازرسی های اولیه در تعیین محل دقیق نشتی ناموفق بود، اما با استفاده از فناوری تشخیص نشت پیشرفته، نشتی  مشخص شد. سپس می‌توان زمان‌بندی کار تعمیر را خارج از ساعات اوج رفت‌وآمد انجام داد و از تکنیسین های آموزش دیده برای ورود به فضای محدود، نشتی را رفع کرد، در حالی که یک تیم نجات در محل منتظر ماند تا مطمئن شود همه چیز طبق برنامه پیش می‌رود. نشتی قبل از ترکیدن لوله با موفقیت تعمیر شد و تعمیر منجر به ایجاد اختلال بسیار کم در مشتریان و مسافران شد.

کاهش قبوض آب مصرف کنندگان

برنامه تشخیص نشت اجازه می دهد تا نشت های مربوط به خدمات متعلق به شما و لوله کشی مرتبط را شناسایی کند. بسیاری از نشتی ها قبل از اینکه شما متوجه شوند که با هدر رفتن آب مواجه شده اند، توسط تکنسین های نشت یابی در ملک شما شناسایی شده اند.

کاهش خسارت به اموال

نشت آب می تواند از طریق ترکیدن، آوار و سیل آسیب قابل توجهی به اموال شما وارد کند. تشخیص نشت پیشرفته می تواند با فعال کردن شناسایی نشتی ها در زمانی که هنوز کوچک و بی اهمیت هستند، آسیب اموال را به حداقل برساند.

خواندن  تشخیص ترکیدگی لوله شرق تهران

کاهش اختلال در جامعه ناشی از کار تعمیرات برنامه ریزی نشده

اگر نشتی ها زود تشخیص داده نشوند و شکست قابل توجهی رخ دهد، نمی توان کار تعمیر را از قبل برنامه ریزی کرد تا از زمان اوج رفت و آمد در جاده های شلوغ، آزادراه ها و مسیرهای راه آهن سبک جلوگیری شود که منجر به اختلال در کار مشتریان می شود. یکی دیگر از مزایای تشخیص زودهنگام نشتی‌های کوچک این است که کار تعمیر کم‌تر است و می‌توان آن را سریع‌تر تکمیل کرد و تأثیر مشتری را کاهش داد.

تشخیص ترکیدگی لوله آب -لوله بازکنی آروین

لوله ها در چه دمایی می ترکند؟

هنگامی که لوله ها به خوبی عایق بندی نشده باشند یا از آنها استفاده نمی شود و منبع گرمایشی ندارند، آب در لوله ها شروع به یخ زدن می کند. اگر لوله ها را رها کنید تا یخ بزنند، به احتمال زیاد پس از مدت زمان طولانی شروع به ترک خوردن و ترکیدن می کنند.

با این حال، دمای بیرون معمولاً باید تا حدود 20 درجه فارنهایت یا کمتر کاهش یابد تا لوله‌های شما به دلیل یخ زدگی منجمد یا ترکیده شوند. با این حال، ممکن است قبل از انجام اقدامات احتیاطی برای محافظت از لوله های خود در برابر یخ زدگی، منتظر کاهش دما باشید.

لوله ها با چه فشاری می ترکند؟

فشار آب بالا

فشار آب بهینه برای اکثر لوله های آب خانگی 40 تا 45 psi است. حداکثر فشار آب شما نباید از 60 psi بیشتر شود. اگر چنین شود، لوله های آب شما در معرض ترکیدگی هستند.

کارشناسان لوله کشی در تهران چگونه نشتی را تشخیص می دهند؟

میکروفون های زمینی و دیسک های شنود از جمله ابزارهای اساسی هستند که لوله کش ها برای مشخص کردن نشتی ها از آنها استفاده می کنند. با استفاده از فناوری صدا، آنها می توانند سر و صدای فرار از آب و چکه چکه را حتی از طریق یک لایه بتن بشنوند

آیا ابزاری برای یافتن نشت آب در زیر زمین وجود دارد؟

بله! بسیاری از مکان‌ها دارای تجهیزات تخصصی تشخیص نشت زیرزمینی هستند که به تعیین منطقه نشت کمک می‌کند. نشت یاب های مدرن آب زیرزمینی به لوله کش های ما این امکان را می دهد که لوله شما را سریع و کارآمد تعمیر کنند.

دیسک‌های گوش دادن و میکروفون‌های زمینی برخی از ابتدایی‌ترین ابزارهایی هستند که لوله‌کش می‌تواند برای تشخیص و تعیین دقیق نشتی آب از آنها استفاده کند. دیسک‌های گوش دادن قطعاتی از تجهیزات هستند که به لوله‌کش‌ها کمک می‌کنند تا نشت‌ها را از طریق دیوار خشک، کابینت‌ها و سایر اثاثیه شناسایی کنند.

چگونه لوله های زیرزمینی را تشخیص می دهند؟

امروزه بهترین ابزار برای این کار، رادار نافذ زمینی (GPR) است زیرا لوله های فلزی و پی وی سی را به دقت ترسیم می کند. لوله یاب های سنتی از برق و آهن ربا برای مکان یابی لوله های زیرزمینی استفاده می کنند

دستگاههای تشخیص ترکیدگی لوله

دستگاه‌های معمولی مورد استفاده عبارتند از آشکارسازهای انتشار صوتی، حسگرهای فیبر نوری، آشکارسازهای فشار منفی، فناوری‌های اولتراسونیک و ترموگراف مادون قرمز. روش‌های مبتنی بر نرم‌افزار از بسته‌های نرم‌افزاری رایانه‌ای برای نظارت دائمی بر داده‌های فشار، دما و سرعت جریان برای تشخیص نشتی در خط لوله استفاده می‌کنند.

تشخیص ترکیدگی لوله فوری -لوله بازکنی آروین

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله در تهران

تعرفه تشخیص ترکیدگی لوله در تهران را اتحادیه مشخص می نماید. اما هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه ممکن است با توجه عوامل مختلف و دستور العمل های بکار برده شده هر شرکت در تشخیص ترکیدگی لوله ها تغییر نماید. از جمله مهم‌ترین عوامل مؤثر بر قیمت تشخیص ترکیدگی لوله، مدت‌زمان و متراژ محل مورد بررسی می باشد.

 محل ترکیدگی لوله

هر چقدر راحت تر و سریعتر به محل ترکیدگی پی ببریم هزینه کمتری برای کل کار متحمل خواهیم شد. در مواقعی که بر اساس گمان اشتباه یا کمک نگرفتن از نیروی تاسیساتی به قدر کافی مجرب موجب می‌شود که محلی آسیب ببیند یا تخریب شود که ترمیم و بازسازی آن نیاز به هزینه مجددی داشته باشد. در واقع لوزام به کار برده در محلی که لوله دچار ترکیدگی شده باشد از عواملی است که بر هزینه کل کار اثر می‌گذارد. به عنوان نمونه اگر این اتفاق در آشپزخانه یا حمام رخ داده باشد نیاز به کاشی کاری دیوار یا سرامیک کف خواهد بود. در حالیکه سایر دیوارهای خانه معمولا پوشش گچ و یا نقاشی دارند. البته این را هم در ذهن داشته باشید که معمولا پس از تشخیص محل ترکیدگی لوله سعی می‌شود که کار با حداقل خسارت و بدون نیاز به بازسازی مجدد انجام پذیرد.

عوامل دیگری هم بر هزینه تشخیص ترکیدگی لوله در تهران تاثیراتی می گذارد که به شرح آنها نیز می پردازیم تا شما عزیزان اطلاعات بیشتری در این باره کسب نمایید تا بتوانید با آگاهی کامل تصمیمات مناسبی جهت رفع مشکلات ساختمانی خود بگیرید.

 • متراژ محلِ مورد بررسی با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله
 •  مدت‌ زمان لازم جهت بررسی دقیق محل مشکوک به ترکیدگی لوله
 • هزینه کندن محل ترکیدگی لوله و ترمیم و بازسازی آن
 • نوع و جنس لوله و اجرت لوله کش جهت تعمیر لوله ترک ‌خورده
 • نوع سیستم لوله کشی ساختمان و عمق قرارگیری لوله ها
 • تأثیر نحوه تعمیر لوله ترک‌ خورده بر قیمت تشخیص ترکیدگي لوله
 • تأثیر تعداد ترکیدگی و نشتی آب در ساختمان
 • هزینه تشخیص ترکیدگی لوله در رفع ترکیدگی لوله بدون کندن

 

هزینه کندن محل ترکیدگی لوله در تهران و ترمیم و بازسازی آن

پس از تشخیص نشتی لوله با دستگاه و یا تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه در تهران ، آن محل باید تخریب شود. تا بتوان لوله آسیب‌دیده را تعویض و یا ترمیم نمود. هزینه‌های کندن و تخریب محل ترکیدگی لوله و سپس‌ترمیم و بازسازی آن، بر دستمزد تشخیص ترکیدگی لوله اضافه می‌گردد. اگر محل ترکیدگی لوله در عمق باشد، لازم است تا از یک کارگر ساختمانی برای کندن محل مورد نظر استفاده شود. و همچنین ترمیم و بازسازی محل کنده‌شده را انجام دهد. دستمزد کارگر و همچنین مصالح مورد نیاز برای بازسازی، کل هزینه تشخیص ترکیدگی لوله و یا قیمت تشخیص ترکیدگی لوله را افزایش می‌دهد.

خواندن  تشخیص ترکیدگی لوله جنوب تهران

نوع و جنس لوله و اجرت لوله کش جهت تعمیر لوله ترک ‌خورده

بعد از تشخیص ترکیدگی با دستگاه ، باید محل ترکیدگی لوله تعمیر شود. با توجه به‌اندازه ترکیدگی لوله ، لوله و اتصالات لوله لازم می باشد. که این هزینه‌ها بر میزان قیمت تشخیص ترکیدگی لوله اضافه می نماید. ممکن است این‌کارهای جانبی را تشخیص ‌کار خود انجام دهد. و یا اینکه از یک لوله کش ساختمان جهت تعمیرات لوله کشی ساختمان کمک بگیرد. تا محل ترکیدگی لوله را تعمیر کند. و یا اینکه تشخیص‌کار صرفاً محل ترکی دیگی لوله را پیدا می‌کند. و پس از نشتیابی ، خودتان باید برای تعمیر آن اقدام نماییدو یک لوله کش ساختمان جهت تعمیرات پیدا کنید.

تأثیر نحوه تعمیر لوله ترک ‌خورده بر اجرت تشخیص ترکیدگی لوله

بعد از اینکه دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله آب محل دقیق نشتی آب را مشخص نمود، تعمیر آن نیز شروع می‌شود. با توجه به‌ اندازه ترکیدگی لوله، هم می‌توان آن را توکار تعمیر کرد. هم می‌توان جهت کاهش قیمت تشخیص ترکیدگی لوله ، قسمت لوله آسیب‌ دیده را رو کار لوله کشی انجام داد. البته در مواردی که قسمت لوله های آسیب‌دیده زیاد باشد.

نوع سیستم لوله کشی ساختمان و عمق قرارگیری لوله ها

نوع سیستم لوله کشی ساختمان و عمق قرارگیری لوله ها بر میزان هزینه تشخیص ترکیدگی لوله تاثیر می گذارد. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه فقط برای سیستم لوله کشی توکار کاربرد دارد. چون ممکن است نشتی آب دقیق از محل ترکیدگی لوله آب ظاهر نشده باشد. به همین دلیل تشخیص نشتی لوله آب باید با دستگاه نشت یاب آب و توسط فرد ماهر و کار آزموده انجام بشود. دستگاه نشت یاب آب تصویری و یا دیجیتال، کار تشخیص ترکیدگی را آسان‌تر کرده است. اما بدون مهارت فرد تشخیص‌کار، ممکن است دستگاه نشت یاب تصویری هم دچار خطا شود. و هزینه یا دستمزد تشخیص ترکیدگی لوله را افزایش دهد. چون تا فرد تشخیص‌کار تجربه خود را بکار نگیرد، احتمال خطا افزایش می‌یابد.

 هزینه تشخیص ترکیدگی لوله در رفع ترکیدگی لوله بدون کندن

. برای رفع ترکیدگی لوله بدون کندن ساختمان، از فناوری نانو استفاده می‌شود. البته این روش برای ترکیدگی لوله جزئی می‌تواند مؤثر باشد. و همچنین یک روشی است که در کوتاه مدت جوابگو خواهد بود و در بلندمدت ممکن است دوباره نشت اب پیش بیایید. اما مواد نانو مورد استفاده بر کل قیمت تشخیص ترکیدگی لوله موثر است.

قیمت‌های تشخیص ترکیدگی لوله با تخریب :

بعد از تخریب دیوارها هزینه‌های زیادی برای بنایی ساختمان وجود دارد که برخی از آن‌ها به صورت زیر می‌باشند.

 • سیمان کاری
 • کاشی کاری
 • گچ کاری
 • نقاشی ساختمان و یا نصب مجدد کاغذ دیواری

اما استفاده از دستگاه دردسرهای روش‌های سنتی و هزینه‌های جانبی ترمیم برای تخریب‌های بیش‌ازحد را دیگر نخواهید داشت. در پایان: باید بگوییم که با توجه به پیشرفت‌های اخیر در ابزارآلات فنی، روش‌های سنتی و قدیمی برای پیدا کردن جایگاه ترکیدگی لوله منسوخ شده است. امروزه برای تشخیص ترکیدگی لوله در تهران به طور مرسوم از دستگاه‌های پیشرفته بهره می‌گیرند که علاوه بر مزیت‌ صرف وقت کمتر، انجام مراحل ترمیم لوله‌ها را راحت‌تر و سریع‌تر خواهد کرد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on telegram
Share on twitter
Share on print
Share on email
اشتراک گذاری درصفحات اجتماعی

سوالات متداول

هزینه و قیمت تشخیص ترکیدگی لوله در تهران چقدر می باشد؟

 با توجه نرخ مصوب اتحادیه که تعیین شده، هزینه‌ای که ما برای مشتریان خود در نظر می‌گیریم منصفانه و ارزان تر از نرخ حداقلی اتحادیه است.لطفا برای اطلاع از قیمت به روز با شمارهای ثبت شده در سایت تماس بگیرید.

زمان ارسال تکنیسین برای تشخیص ترکیدگی لوله در تهران چقدر طول می کشد؟

کمتر از نیم ساعت یکی از تکنیسین های باتجربه ما همراه با تجهیزات پیشرفته در محل ثبت شده شما خواهد بود.

روشهای تشخیص ترکیدگی لوله چه هستند؟

مشکلات فشار آب. 
لکه های دیواری .
آب تغییر رنگ .
صورتحساب آب زیاد.
آب بوی می دهد.

چه اتفاقی می افتد اگر لوله ها بشکنند؟

یک لوله شکسته شده طغیان آب را به خانه شما می فرستد. منبع اصلی آب را پیدا کرده و آن را خاموش کنید تا جریان آب را متوقف کنید و از آسیب های اضافی جلوگیری کنید. شیرها را باز نمایید بگذارید تا لوله را به طور کامل تخلیه کرده و هرگونه فشار باقی مانده را تسکین دهد و تمام توالت ها را شستشو دهید.

آیا لوله می تواند در هر زمانی بشکند؟

ترکیدگیی لوله معمولاً در هوای سرد اتفاق می افتد زیرا سرما باعث یخ زدگی آب و گسترش در داخل لوله می شود. با این حال ، بسیاری از مردم متوجه نمی شوند که یک لوله حتی در تابستان هم ممکن است بترکد.

شرکت لوله بازکنی آروین در چه زمینه هایی فعالیت می نماید؟

شرکت لوله بازکنی آروین با 15سال تجربه واستفاده از متخصصان حرفه ای در زمینه لوله بازکنی ,تخلیه چاه,حفر چاه,لایروبی چاه ,رفع بوی بدفاضلاب ,رفع نم و رطوبت ساختمان ,تشخیص ترکیدگی لوله ,رفع گرفتگی توالت فعالیت می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.